"Zawsze zielono - zawsze niebiesko". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
piątek, 06 grudnia 2019 12:06

Ostatnio do naszej Szkoły dotarła paczka, a w niej katalog i dyplom z podziękowaniem za udział w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zawsze zielono - zawsze niebiesko". Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 10000 prac z całego świata. Poziom był bardzo wysoki. To było dla nas ciekawe i inspirujące doświadczenie, móc wziąć udział w takim przedsięwzięciu.

Pracować, opracować, rozwijać się i nie poddawać się w dążeniu do celu!


 
„Zaelektryzowani” z wizytą w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
środa, 04 grudnia 2019 22:10

4 grudnia 2019 r. do naszej szkoły przyjechała grupa animatorów z grupy „Zaelektryzowani” z Lublina. Panowie zaprezentowali spektakl pt. „Fizyka wszędzie styka”, którego celem było przybliżenie tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób.

Podczas tej niecodziennej lekcji nasi goście zaprezentowali widowiskowe eksperymenty i doświadczenia związane z naukami przyrodniczymi. Przeróżne rekwizyty i substancje sprawiły, że mogliśmy  poczuć się jak w prawdziwym laboratorium.

Eksperymenty przysporzyły uczniom dużo śmiechu, szczególnie ten w którym sprawdzane były właściwości helu przy użyciu balonika. Tego dnia  Rafał i Amelka przemówili innym głosem. Dużą atrakcją dla naszych uczniów była możliwość aktywnego uczestnictwa w pokazie i doświadczenia na własnej skórze zjawisk przyrody.


Poprawiony: środa, 04 grudnia 2019 22:21
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 256