Nasze akcje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wioletta Wierzbicka   
wtorek, 29 marca 2011 15:38

GÓRA GROSZA 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w ogólnopolską XVII akcję pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej - "Góra Grosza". Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Większość klas wykazała się ogromnym sercem. W tej edycji akcji zebraliśmy górę grosza  na sumę 280,09 zł. Liczyły następujące osoby: Aleksandra Dzięcioł, Kinga Misiarz, Natalia Janczara, Stanisława Kazubek, Joanna Marzęta, Martyna Zabielska i Zuzanna Polak.

 


Zbieraj plastikowe korki - pomagaj chorym!

Klasa IV zainicjowała akcję zbierania plastikowych korków, zorganizowała nawet happening i przygotowała miejsce. Uczniowie pod kierunkiem i z pomocą wychowawczyni pani Wioletty Wierzbickiej nawiązali kontakt z koordynatorem powiatowym panią Anną Kolodyńską z Lubartowskiej Wspólnoty. Pomysłodawcą był Paweł Żelazek.

Zachęcamy uczniów oraz wszystkich mieszkańców Leszkowic do przyłączenia się - "Taki korek nie znaczy nic, ale ich setki, tysiące i miliony nie tylko przyczynią sie do czystości w naszym środowisku, ale pomogą zakupić niezbędny, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych!"


Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:28