Zabawa choinkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
wtorek, 21 stycznia 2014 09:18

 

18 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor szkoły Barbara Kleszcz - Kaliszewska, która serdecznie przywitała przybyłych gości.  Na naszą uroczystość przybył pan Wójta Krzysztofa Karczmarza. Licznie zgromadzeni goście podziwiali występy swoich wnucząt. Uczniowie pod opieką pani Małgorzaty Wierzbickiej, przygotowali dla swoich Dziadków jasełka.  Po jasełkach dzieci z przedszkola zatańczyły taniec z piłkami. Następnie kółko taneczne zaprezentowało swój występ taneczny.   Wzruszenie dostojnych gości było ogromne. Kolejnym punktem uroczystości był występ naszych uczniów. Był to taniec  ludowy - Krakowiak.  Po części artystycznej Dziadkowie przenieśli się na stołówkę szkolną, gdzie był przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Natomiast dzieci zaczęły zabawę choinkową. Po poczęstunku dołączyli do nas zaproszeni goście. To był wyjątkowy dzień.


Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2014 11:10